Ankara Çekici Artık 81 İlde Hizmetinizde

Anasayfa   >   Ankara Çekici Artık 81 İlde Hizmetinizde

Ankara Çekici Artık 81 İlde Hizmetinizde

Ankara Çekici Artık 81 İlde Hizmetinizde

Ankara Çekici 81 İlde Hizmetinizde

Uzun süredir devam eden çalışmalarımızı hızlı bir şekilde geliştirmeye devam ediyorduk. Artık ülkemizin 81 iline çekici ve oto kurtarma hizmeti vermeye başladığımızı siz müşterilerimize duyurmaktan gurur duyuyoruz. Ülkemizin bütün bölgelerinde artık gece ve gündüz farketmeksizin çekici ve oto kurtarma hizmetini en uygun fiyatlarla sağlamak için bütün çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Araç kapasitemizi her ilde 5 adet çekici olacak şekilde genişleterek mükemmel bir hizmet deneyimini ankara çekici olarak sizler için hazırladık.

81 ilde oto yolları, çevre yolları, deniz ve sahil bölgeleri ve şehir içi tüm konumlarda araçlarımız hazır konumda beklemektedir.

 

Ankara Çekici 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Eğer aracınız yolda kaldı ve bir çekiciye ihtiyacınız var ise ankara çekici çalışanlarımız ve ekibimiz sizler için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Gece saat kaç olursa olsun bizlere telefonla veya whatsapp yoluyla ulaşabilir ve çekici hizmetinden ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Üstelik gece veya gündüz farketmeksizin tüm fiyatlarımız km başına sabit olarak belirlenmiştir.

Whatsapp destek hattımızdan aracınızın bulunduğumu konumu ve gideceği konumu bizlere ileterek hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Yukarı Çık