Ankara Çekici - Çoklu Araç Çekimi

Anasayfa   >   Ankara Çekici - Çoklu Araç Çekimi

Ankara Çekici - Çoklu Araç Çekimi

Ankara Çekici - Çoklu Araç Çekimi

Ankara Çekici Çoklu Araç Çekim Hizmeti

Genellikle tatil veya başka bir amaçla iki araçdan oluşan konvoyların yolda kalması durumu günümüzde oldukça fazla yaşanmaktadır. Konvoydaki herhangi bir aracın arızalanması sonucu yolda kalması durumunda çekici veya oto kurtarma ihtiyacı doğmaktadır. Çekici hizmetleri genellikle tek araç için hizmet vermektedir ancak çekici tipleri bir çok farklı gruba ayrılmaktadır. Kayarkasa, tekli gibi çekici gruplarının yanı sıra çekici aracının arkasına takılan gözlük sayesinde ikinci bir aracında çekim işlemi sağlanabilmektedir. Ankara çekici firmamız kayarkasa çekici kullanmakta olup ayrıca gözlükte bulundurmaktadır.

Kayarkasa çekiciler ise genellikle kaza yapmış araçların için kullanılmakta olup sabit kasa çekicilere oranla daha güvenli ve hızlıdır.

Çoklu Araç Çekimi Nasıl Yapılır ?

Çoklu araçların çekimi oldukça basit bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Birinci araç çekicinin kasa kısmına yüklenirken, ikinci araç gözlük kısmına yüklenerek çekim işlemi yapılmaktadır. Eğer tek bir araç çektiriyorsanız ve bütçeniz yeterli değil ise, sizinle aynı konuma gidecek olan başka bir aracın gözlük kısmına konulmasını isterseniz normla çekici fiyatı üzerinden indirim sağlanmaktadır. Çoklu araç çekimleriniz için ankara çekici hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Yukarı Çık