Hybrid ( Elektrikli ) Araçlarda Yolda Kalınırsa Neler Yapılmalı ?

Anasayfa   >   Yol Yardım   >   Hybrid ( Elektrikli ) Araçlarda Yolda Kalınırsa Neler Yapılmalı ?

Hybrid ( Elektrikli ) Araçlarda Yolda Kalınırsa Neler Yapılmalı ?

Hybrid ( Elektrikli ) Araçlarda Yolda Kalınırsa Neler Yapılmalı ?

Hybrid ( Elektrikli ) Araçlarda Yolda Kalınırsa Yapılması Gerekenler

Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesiyle birlikte hybrid ( elektrikli ) araç kullanımı ve yaygınlığıda giderek artmaya devam ediyor. Ancak bu artıma doğru orantlı elektrikli araçların kullanımı konusundaki bilgiler ne yazıkkı yeterli seviyede değil. Ayrıca türkçe kaynaklarda verilen bilgilerin ise bir çoğu eksik veya hatalı.Peki ya elektrikli aracınızın yolda kalması durumunda neler yapmalısınız ve çekici çağırmadan önce hangi adımları izlemelisiniz. İşte bu soruların cevabı aşağıdaki makalemizde.

Öncelikle elektrikli araçlarda sıkça görülen sorunlardan bir tanesi olan akünün azalması veya yetersiz kalmasıdır. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için akü şarj seviyesini mutlaka belirli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Aracınızla uzun yola çıkmadan önce eğer aracınızda bulunan akünün yetersiz kalacağını düşünüyorsanız yanınıza yedek bir akü daha almanızı öneririz. Her ne kadar günümüzde petrol ofislerinin neredeyse tamamında akü şarj üniteleri bulunsada bazı petrol ofislerinde maalesef bulunmamakta. Eğer yedek akünüz bulunmuyor veya başka bir kronik sorun mevcutsa aşağıdaki bilgiler doğrultusunda ankara çekici olarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Elektrikli Araç İçin Çekici Nasıl Çağırılır ?

Yıllardır sektörde lider ankara çekici firmamız tabiki hybrid ( elektrikli ) araç sektöründede teknolojiye uygun donanım ve ekipmanlarıyla sizlerin yanında. Elektrikli aracınız için çekici veya yol yardım çağırmadan önce tarafımıza aracınızın marka, model veya akü durumunu iletmeniz durumunda ekibimiz en kısa sürede elektrikli aracınız ilgili problemi çözmek için yanınızda olacaktır.

Ayrıca elektrikli araç için çekici çağırırken mutlaka aracınızı stop durumuna getirip akünüze ait detayları müşteri temsilcilerimzie bildirmenizi öneririz.

Yukarı Çık